Chcesz napić się ze mną kawy na Babskim Śniadaniu Networkingowym? Zobacz więcej tutaj.

Biznesowe grupy wsparcia

ONLINE / NA ŻYWO

Czytaj więcej poniżej lub zapisz się od razu:

#kobietyprzedsiębiorcze  #rozwój  #moc  #magia  #panicoach  #akademiakobiecejmocy

Czujesz się czasem samotna w swoim biznesie?

Poczuj siłę płynącą z grupy wspierających się kobiet.

Jednym z najtrudniejszych aspektów bycia przedsiębiorcą lub niezależnym twórcą jest psychologiczny ciężar podejmowania wszystkich decyzji samodzielnie. Od koloru czcionki w menu strony internetowej po procent marży na produkcie – wszystkie te decyzje musisz podjąć Ty. Sama organizujesz swój czas, sama decydujesz, kiedy i nad czym pracujesz. Czasem można zwariować…

Rozwijając swój kreatywny projekt, możesz doświadczać uczucia izolacji i bycia pozostawioną samej sobie.

Partner, przyjaciółka czy rodzina niekoniecznie podzielają Twój entuzjazm, niekoniecznie są grupą docelową Twojego produktu i niekoniecznie znają się na marketingu, finansach albo sprzedaży. Nie zawsze będą więc dobrymi doradcami, a czasem wręcz możesz poczuć, że rozmowa z nimi podcina Ci skrzydła.

Właśnie dlatego od 2018 roku prowadzę Mastermindy dla kobiet.

Słyszałaś kiedyś o mastermindach?

To grupy ludzi spotykających się, aby wspierać się merytorycznie w różnych obszarach. 

A czy wiesz, co mają ze sobą wspólnego Oprah Winfrey, Madonna, Mary Kay Ash, Margaret Thatcher i J.K. Rowling?

Wszystkie one spotykały się regularnie w grupach podobnych sobie ludzi, aby pomagać sobie nawzajem osiągać cele i rozwijać się.

I wszystkie one bezdyskusyjnie osiągnęły sukces.

Przypadek? Nie sądzę!

Na czym polegają moje mastermindy?

Dobranie uczestniczek

Po analizie przesłanych formularzy dobiorę Was w małe grupy (4-6 osób) idealnie dopasowane, aby zmaksymalizować skuteczność spotkań.

Spotkanie wstępne

Na niezobowiązującym spotkaniu wstępnym poznasz inne uczestniczki i mój sposób pracy, aby przekonać się, czy to dla Ciebie.

8 spotkań w stałej grupie

Przez 4-5 miesięcy będziemy spotykać się online lub w kameralnej sali w grupie 4-6 osób na 3 godziny 2 razy w miesiącu.

Grupa na Facebooku

Każda grupa mastermindowa ma dedykowaną grupę na Facebooku służącą do kontaktu i wymiany informacji.

Zobacz wywiad Ani Dyl z Panią Coach na temat Mastermindów dla kobiet:

Odtwórz wideo

Te Mastermindy są skierowane do kobiet, które prowadzą lub zamierzają rozpocząć swój biznes.

Dołączając do mastermindu, tworzysz swoim projektom idealne warunki do rozwoju.

Co będziemy robić?

Podczas spotkań wspieramy się poprzez:

Jako prowadząca będę moderuję proces grupowy oraz wspieram Was swoją wiedzą i doświadczeniem. Wprowadzam do spotkań elementy coachingu indywidualnego i grupowego.

Ponadto, możecie korzystać z części merytorycznej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb grupy. Zakres tematów, które możemy w niej poruszać, obejmuje między innymi:

Posiadam też wieloletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu biznesu online i mogę wspierać Was w zakresie nastepujących narzędzi, których sama używam od lat:

Myślisz o stworzeniu kursu online?

W tej edycji planuję specjalną grupę dla kobiet, które w trakcie Mastermindu chcą stworzyć swój kurs online. Jeśli chcesz do niej trafić, zaznacz odpowiedni pole (pytanie 8), wypełniając formularz. Ta grupa skupia się tylko na tworzeniu kursu, więc możesz do niej dołączyć, jeśli masz już zbudowane fundamenty biznesu. Nie jest to grupa dla zupełnie początkujących.

A może chcesz skupić się na budowaniu marki osobistej?

Podążając za potrzebami moich klientek, w tej edycji planuję również grupę skoncentrowana na tworzeniu autentycznej marki osobistej. Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, pamiętaj, aby zaznaczyć odpowiednie pole (pytanie 8) w formularzu.

W CZYM TKWI MAGIA?

Nie staniesz się tym, kim chcesz się stać, bez innych ludzi wokół siebie.

Kobiece mastermindy mają w sobie coś z Kręgu Kobiet. Grupa będzie dla Ciebie bezpieczną przestrzenią, w której możesz spojrzeć na siebie innymi oczami, poczuć się zobaczona i usłyszana. Przekonasz się też, jak wiele już wiesz i jakim wsparciem możesz być dla innych.

Posiadanie grupy sprzyjających osób, z którymi możesz porozmawiać o swoim biznesie, znakomicie zwiększa Twoja motywację i skuteczność. W konsekwencji masz dużo większe szanse na sukces i uniknięcie nieświadomego sabotowania swoich działań.

Opinie moich Klientek

Opinia video uczestniczki edycji I/2020

Co zyskasz?

Korzyści z uczestnictwa w Mastermindzie

Mastermindy dla kobiet prowadzone przez Panią Coach, Warszawa
Mastermindy dla kobiet prowadzone przez Panią Coach, Warszawa

Gdzie się spotykamy?

Mastermindy dla kobiet z Panią Coach mogą odbywać się online lub na żywo.

Jestem zwolenniczką spotkań na żywo, ale nie zawsze jest taka możliwość. Dlatego wypełniając formularz zgłoszeniowy możesz wybrać, w jakiej formie chcesz się spotykać. W razie gdyby spotykanie się na żywo stało się niemożliwe, grupy na żywo przejdą automatycznie na formułę online.

ONLINE

Spotykamy się na Zoom. Link dostaniesz na maila przed spotkaniem.

NA ŻYWO

Spotykamy się w komfortowej sali na wyłączność na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji jest aneks kuchenny z kawą, herbatą i wodą.

Nabór do grup mastermindowych Pani Coach odbywa się tylko 2 razy w roku:

Edycja I – startuje wczesną wiosna

Edycja II – startuje jesienią

Kolejna edycja startuje w październiku 2021.

Zapisy trwają do 24 września lub do wyczerpania dostępnych miejsc. Aby zagwarantować sobie miejsce w tej edycji, zapisz się już teraz.

Ile to kosztuje?

Ceny obowiązujące w edycji II/2021

Mastermindy dla kobiet

spotkanie wstępne
120 PLN za 1 spotkanie
 • Aby zarezerwować miejsce w tej edycji opłacasz online spotkanie wstępne.
 • Po tym spotkaniu zdecydujesz, czy chcesz uczestniczyć w całym cyklu.Mastermindy dla kobiet

pojedyncze spotkanie
170 PLN za 1 spotkanie
 • Uczestnicząc w całym cyklu, możesz za każde spotkanie płacić oddzielnie.
 • -

Mastermindy dla kobiet

cały cykl spotkań
1360PLN
1200 PLN za 8 kolejnych spotkań
 • Jeśli zapłacisz z góry za cały cykl, to możesz skorzystać z ceny specjalnej.
 • Oszczędzasz wtedy 160 PLN.

Jak się zapisać?

Przebieg procesu zapisu i tworzenia grup:

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

To bardzo ważny krok, bo właśnie na podstawie formularzy dobieram Was w grupy. Dlatego im lepiej przedstawisz mi swoją sytuację, tym większa szansa, że trafisz do takiej idealnie dopasowanej do siebie. Po wypełnieniu formularza możesz też zapisać na się bezpłatną konsultację online.

Wypełnij formularz klikając w przycisk poniżej.

Opłać spotkanie wstępne.

Po wypełnieniu formularza zostaniesz poproszona, aby potwierdzić swoją rezerwację miejsca poprzez opłacenia spotkania wstępnego. Pamiętaj, że na tym etapie decydujesz tylko o uczestnictwie w jednym spotkaniu wstępnym w cenie 120 PLN. Dopiero po tym spotkaniu podejmiesz decyzję, czy chcesz dołączyć do grupy na cały cykl.

Bazując na opcjach wybranych przez Ciebie w formularzu, zaproponuję Ci dogodny termin spotkania wstępnego (zobacz wstępne terminy w harmonogramie poniżej). Jeśli nie uda nam się wspólnie znaleźć dla Ciebie miejsca w żadnej z grup w tej edycji, niezwłocznie zwrócę Ci pieniądze.

Zapisy trwają do 24 września, ale ilość miejsc jest ograniczona. Aby zagwarantować sobie miejsce, opłać spotkanie wstępne od razu po wypełnieniu formularza.

Teraz możesz się zrelaksować. Reszta należy do mnie. Chcę jednak, żebyś wiedziała, co będzie się działo dalej i czego możesz się spodziewać.

Ten proces może się na pierwszy rzut oka wydawać się trochę skomplikowany. Opieram go jednak na kilkuletnim doświadczeniu w prowadzeniu grup mastermindowych. Robię to wszystko w ten sposób dlatego, że podstawą sukcesu mastermindu jest dobre dopasowanie uczestniczek. Poświęcam dużo czasu i energii, aby upewnić się, że trafisz do grupy, która będzie dla Ciebie idealnie dopasowana i maksymalnie wspierająca. To daje później najlepsze efekty.

Dobór grup.

Na podstawie nadesłanych formularzy potwierdzonych wpłatą, dobiorę Was w grupy o podobnym poziomie doświadczenia biznesowego, ale zróżnicowane pod względem branży i umiejętności. Dzięki temu zyskasz maksymalnie dużo z wymiany w ramach Mastermindów. W tym czasie możesz dostać ode mnie wiadomość mailową z propozycją krótkiej rozmowy online lub telefonicznej, dzięki której będę mogła lepiej poznać Ciebie i Twoje potrzeby.

Ogłoszenie składów grup: 28 września.

Składy grup ogłoszę najpóźniej 28 września. Dostaniesz mailowo informację o terminie spotkania wstępnego Twojej grupy.  Staram się zawsze wspólnie ustalać termin dogodny dla wszystkich uczestniczek danej grupy. Mogę kontaktować się z Tobą telefonicznie, aby dograć termin (to właśnie dlatego proszę o numer telefonu w formularzu).

Spotkanie wstępne.

Od 4 października będą odbywać się spotkania wstępne wszystkich grup.

To pierwsze, niezobowiązujące spotkanie jest po to, abyście poznały mój sposób pracy oraz siebie nawzajem i mogły podjąć decyzję, czy chcecie dołączyć do całego cyklu 8 spotkań grupy.

Po spotkaniu wstępnym będziesz miała tydzień na podjęcie decyzji.

Rozpoczęcie pracy w stałej grupie.

Rozpoczniesz pracę w stałej, zmotywowanej do pracy nad rozwojem swoich biznesów grupie. Cykl 8 spotkań w zdeklarowanej grupie odbywa się (zgodnie z Twoją preferencją) online lub w zacisznej jasnej sali na Mokotowie, która zapewnia komfort i pełną poufność spotkań. Każde spotkanie możesz opłacać osobno lub zdecydować się na korzystny cenowo pakiet płatny z góry (przed pierwszym spotkaniem z cyklu).

Harmonogram

Edycja II/2021

Zapisy trwają do 24 września!

Zapisy: 26 sierpnia – 24 września lub do wyczerpania dostępnych miejsc

Konsultacje z Panią Coach: 13-24 września

Zapisy na listę rezerwową: 25 września – 15 października.  Osoby z tej listy będą mogły dołączyć w miarę dostępności miejsc w już utworzonych grupach.

Ogłoszenie składów grup: 28 września

Spotkania wstępne: 4-15 października

Spotkania właściwe w zamkniętych grupach: październik 2021 – luty 2022

Terminy spotkań wstępnych w edycji II/2021:

 • 4 października (grupa A: poniedziałek 10:00-13:00)
 • 5 października (grupa B: wtorek 10:00-13:00)
 • 6 października (grupa C: środa 10:00-13:00)
 • 7 października (grupa D: czwartek 14:00-17:00 lub 17:00-20:00)
 • 8 października (grupa E: piątek 10:00-13:00)
 • 11 października (grupa F: poniedziałek 14:00-17:00 lub 17:00-20:00)
 • 12 października (grupa G: wtorek 10:00-13:00)
 • 12 października (grupa H: wtorek 14:00-17:00 lub 17:00-20:00)
 • 13 października (grupa I: środa 10:00-13:00)
 • 13 października (grupa J: środa 14:00-17:00 lub 17:00-20:00)
 • 14 października (grupa K: czwartek 14:00-17:00 lub 17:00-20:00)
 • 15 października (grupa L: piątek 10:00-13:00)

 

Uwaga: Nie wszystkie wymienione grupy wystartują. Ostateczne daty zależą od terminów wybranych przez uczestniczki w formularzach zgłoszeniowych.

Na spotkaniu wstępnym wspólnie ustalimy terminy wszystkich spotkań z całego cyklu.

Jeśli chcesz dołączyć do nas w tej edycji, ale nie pasuje Ci żaden z zaproponowanych terminów spotkań wstępnych, wypełnij formularz i zaproponuj termin w polu wiadomości do mnie. Zobaczę, co da się zrobić.

FAQ, czyli często zadawane pytania

Jasne! Właśnie po to jest spotkanie wstępne. Na spotkaniu poznasz uczestniczki Twojej grupy, a także mnie i mój sposób pracy. Poczujesz, czy moje Mastermindy dla kobiet to coś dla Ciebie i dopiero wtedy podejmiesz decyzje, czy zostajesz z nami na cały cykl 8 spotkań.

Oczywiście! Przy zapisie wypełnisz formularz i dzięki temu będę wiedziała, czego potrzebujesz. Dobiorę Ci grupę, która będzie Cię wspierać na takim etapie, na jakim aktualnie jesteś. Mastermind może być dla Ciebie świetnym miejscem, w którym dopracujesz swój pomysł i zaplanujesz kolejne działania, tak aby ruszyć pełną parą, gdy będziesz gotowa.

Zobacz też opinię video jednej z uczestniczek, która była w podobnej sytuacji.

Mastermind może być świetnym wsparciem przy każdym kreatywnym projekcie. Niekoniecznie biznesowym.

W takim wypadku, zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Postaram się znaleźć dla Ciebie inną grupę w innym terminie. Jeśli mimo chęci z obu stron, nie uda nam się zgrać, to niezwłocznie zwrócę Ci opłatę za spotkanie wstępne.

Wiem, że takie sytuacje się zdarzają, szczególnie teraz. Zacznijmy od tego, że daty spotkań ustalimy wspólnie na spotkaniu wstępnym. Jeśli później coś Ci wypadnie i nie będziesz mogła uczestniczyć na żywo (jako uczestniczka grupy stacjonarnej), to będziesz miała możliwość połączenia się z nami online.

To oczywiście zależy od Twojego zaangażowania i czasu, który poświęcisz na wdrażanie rozwiązań wypracowanych podczas spotkań.

Regularne spotkania zagwarantują Ci, że będziesz poświęcać uwagę swojemu projektowi i poruszać się do przodu. Tempo zależy od Ciebie.

Zapisz się teraz

Do końca zapisów zostało:

Dni
Godziny
Minuty
Zapisy zakończone! Aby dostać się na listę rezerwową wypełnij formularz.

Podsumowanie oferty:

Zapisy trwają do 24 września lub do wyczerpania dostępnych miejsc.

Kolejna edycja startuje wiosną 2022.

Aby zarezerwować sobie miejsce w tej edycji, wypełnij formularz zgłoszeniowy: