Sesje indywidualne z Panią Coach

Coaching

Online / na żywo

Sesje coachingowe, to spotkania 1 na 1, podczas których pomogę Ci uruchomić pełnię Twojego potencjału, abyś mogła realizować ważne dla siebie cele.

Zacznij wreszcie tworzyć życie, jakiego naprawdę pragniesz.

Czego możesz się spodziewać?

Wsparcie w ważnych zmianach.

Czujesz w sobie niewykorzystany potencjał?

Chcesz czegoś więcej, ale nie wiesz nawet dokładnie co to ma być?

Moją rolą, jako Twojej Pani Coach jest pomóc Ci w stworzeniu klarownej wizji tego, czego chcesz. Następnym krokiem jest stworzenie planu działania i jego konsekwentna realizacja. Nieuchronnie czeka nas też etap konfrontacji z rzeczywistością i tym wszystkim, co do tej pory blokowało zmiany. Pomogę Ci uruchomić zablokowaną dotąd energię, tak abyś pokonała odkładanie na później, zwątpienie, brak motywacji i sięgnęła wreszcie po swoje marzenia.

Pomogę Ci nawiązać lepszy kontakt ze sobą, dobrze określić swoje cele i pokonać ograniczenia na drodze do ich realizacji.

Kilka słów o coachingu

Coaching jest dla Ciebie, jeśli jesteś w punkcie A, a chcesz być w punkcie B. Podczas sesji koncentrujemy się na tym, aby jak najłatwiej i najszybciej przejść z A do B.

Pracuję w podejściu ericksonowskim – nazywanym skoncentrowanym na rozwiązaniach. Będziemy skupiać się przede wszystkim na Twoich możliwościach, mocnych stronach, dostępnych zasobach i na tym, co zrobić, aby w pełni je wykorzystać.

Coaching to nie tylko to, co dzieje się podczas sesji. Jest to proces zmiany, który dzieje się także pomiędzy naszymi spotkaniami. Dlatego zachęcam Cię do doświadczenie pełnego procesu coachingowego. Poniżej przeczytasz o atrakcyjnym cenowo pakiecie sesji, w ramach którego współpracujemy coachingowo przez kilka miesięcy.

W mojej pracy przykładam dużą wagę do tego, aby cele, które sobie wybierasz były naprawdę Twoje.

To słowo „naprawdę” jest tu niezwykle istotne, bo czasem trudno dotrzeć nam samodzielnie do naszych prawdziwych pragnień. Są pokryte grubą warstwą oczekiwań innych ludzi, ograniczających przekonań, społecznych stereotypów i wszystkimi innymi „powinnam”, „muszę”, „trzeba”.

Pomogę Ci zbudować klarowną wizję tego, czego Ty tak naprawdę pragniesz. Ta wizja stanie się magnesem przyciągającym Cię do upragnionej wersji przyszłości.

Jak wygląda sesja?

Praca podczas sesji jest w pełni dopasowana do Twoich potrzeb i preferencji.

 • Przed sesją podeślę Ci kwestionariusz, dzięki któremu i ja i Ty będziemy mogły lepiej przygotować się do pracy. To szczególnie istotne, jeśli decydujesz się na pojedynczą sesję.
 • Podczas sesji będziemy głównie rozmawiać. Mogę też zaproponować Ci skorzystanie z różnych narzędzi coachingowych lub innych metod, które będą Ci odpowiadać.
 • Po sesji wyjdziesz z nową energią i planem działania z kolejnymi krokami. Spodziewaj się konkretów.

Współpraca w ramach sesji coachingowych pomoże Ci wprowadzić upragnione zmiany w Twoim życiu i biznesie.

Przykładowe obszary, w jakich mogę Ci pomóc to:

Misja życiowa

Jeśli szukasz poczucia sensu i chcesz wiedzieć dokąd zmierzasz, proponują Ci pracę nad określeniem swojej misji życiowej. 

Ścieżka kariery

Możemy skupić się na opracowaniu Twojego indywidualnego planu rozwoju zawodowego, a potem realizacji kolejnych kroków.

Tworzenie biznesu

Pracuję głównie z przedsiębiorczyniami i sama nią jestem. Rozpoczęcie i rozwijanie biznesu wymaga szczególnego wsparcia, które mogę zapewnić.

Osiąganie celów finansowych

Pieniądze lubią konkrety i jasne sytuacje. Pomogę Ci zapanować na finansami i stworzyć plan działania.

Ustalanie i realizacja celów

Dobrze wyznaczone cele, to podstawa sukcesu. Pomogę Ci określić czego chcesz i trzymać się wyznaczonego planu.

Planowanie

Podczas sesji możemy zapanować nad Twoim kalendarzem. Pomogę Ci przenieść cele na plany długo-, średnio- i krótko-terminowe.

Radzenie sobie z emocjami i stresem

Możemy popracować z emocjami w celu redukcji stresu, zwiększenia poziomu energii i poprawy samopoczucia.

Prokrastynacja, czyli odkładanie na później

To mój konik. Pomogę Ci zdiagnozować przyczyny Twojego odkładania na później i zmienić ten nawyk na dobre.

O mnie

Pani Coach, czyli Ewa Sroka

Jestem coachem biznesu i kariery, ekspertką pracy z emocjami metodą EFT i trenerką rozwoju osobistego. Pomagam przedsiębiorczym kobietom odkrywać i realizować cel życiowy, pokonywać prokrastynację oraz tworzyć biznes i życie, jakiego naprawdę pragną.

Posiadam międzynarodowy certyfikat Erickson Solution-Focused Coach Certificate (ESFCC) wydany przez Erickson Coaching International (ECI).

Ukończyłam Szkołę Coachów The Art & Science of Coaching prowadzoną przez ECI i Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego akredytowaną przez International Coach Federation (ICF).

Ukończyłam także studia podyplomowe Coaching kariery i doradztwo zawodowe na Uniwersytecie SWPS.

Więcej o mnie przeczytasz tutaj.

Pani Coach podczas sesji

Opinie moich Klientek:

Ile to kosztuje?

Sesja coachingowa

90 minut
290 PLN za 1 spotkanie
 • Pojedyncza sesja ma sens, gdy masz potrzebę popracować z jednym, konkretnym tematem lub chcesz poznać mój sposób pracy.

 • -

 • -

 • -

Pakiet 8 sesji coachingowych

8 x 90 minut
PLN2320
2000 PLN za 8 spotkań
 • Pakiet sesji jest idealny, kiedy chcesz wprowadzić upragnione zmiany w swoim życiu i potrzebujesz długoterminowego wsparcia.
 • Częstotliwość dopasowana do Twoich potrzeb. Zwykle 1-2 razy w miesiącu.
 • Współpracujemy przez okres kilku miesięcy.
 • Płacąc z góry za pakiet oszczędzasz 320 PLN.
TANIEJ

Gdzie się spotkamy?

Sesje indywidualne z Panią Coach mogą odbywać się online lub na żywo.

Jestem zwolenniczką sesji na żywo, ale nie zawsze jest taka możliwość. Dlatego przed rozpoczęciem współpracy możesz wybrać, w jakiej formie chcesz się spotykać. Formę online mamy też do dyspozycji zawsze w przypadku nieprzewidzianych sytuacji.

ONLINE

Spotykamy się na Zoom lub na innym komunikatorze internetowym (Skype, Messenger, FaceTime).

NA ŻYWO

Spotykamy się w komfortowej sali na wyłączność na warszawskim Mokotowie.

Jak wygląda proces zapisu na sesję z Panią Coach?

Krok 1:
Wypełniasz formularz

W krótkim formularzu proszę Cię o podanie podstawowych informacji. Możesz napisać o sobie i o tematach, nad którymi chcesz pracować. Jest tam też miejsce na Twoje pytania do mnie.

Krok 2:
Ustalamy termin

Dostaniesz mailem odpowiedź ode mnie i wspólnie ustalimy termin spotkania. Odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości oraz przekażę informacje o zasadach współpracy.

Krok 3:
Opłacasz sesję

Na koniec pozostaje Ci potwierdzić rezerwację terminu poprzez opłacenie pojedynczej sesji lub pakietu. Link do płatności online dostaniesz mailem. Spotkamy się ustalonym terminie online lub na żywo.

Chcesz porozmawiać, zanim się zdecydujesz?

Spotkajmy się na
bezpłatnej konsultacji online!

Podczas niezobowiązującej konsultacji online (15-30 minut) poznamy się i porozmawiamy o Twoich wyzwaniach. Zarekomenduję Ci najbardziej adekwatną formę współpracy i podpowiem kolejne kroki.