Przerwa w spotkaniach Babskiego Klubu Networkingowego. Wracamy w 2023. Jeśli chcesz dostać powiadomienie, zapisz się tutaj.

Kim Jestem i co robię?

Ewa Sroka,
czyli Pani Coach

Jestem coachem biznesu i kariery, ekspertką pracy z emocjami metodą EFT i trenerką rozwoju osobistego. Pomagam przedsiębiorczym kobietom odkrywać i realizować cel życiowy, pokonywać prokrastynację oraz tworzyć biznes i życie, jakiego naprawdę pragną.

Pani Coach, coach kariery, ekspertka pracy z emocjami EFT i trenerka rozwoju osobistego

Po co to Robię?

Wierzę w kobiety i w ich moc twórczą.

Wiem, że jeśli zaczniemy realizować swoje najgłębsze pragnienia, to świat zmieni się na lepsze. Takie już jesteśmy – tworzymy życie we wszelkich możliwych przejawach. Gdy ten kreatywny proces przebiega bez zakłóceń, powstaje piękno, dobro i prawda. Gdy jesteśmy w kontakcie ze sobą i swoją Kobiecą Mocą, jesteśmy jak żywioł. Poprzez moją pracę chciałabym Ci pomóc stać się tą niepohamowaną siłą – w Twoim biznesie, życiu prywatnym, gdzie tylko zechcesz.

Ewa Sroka - obecność w mediach

Z kim Pracuję?

Pomagam realizować konkretne cele biznesowe poprzez uruchomienie Kobiecej Mocy.

Pracuję z kreatywnymi i świadomymi kobietami, które chcą zmieniać świat na lepszy. Tymi, które wiedzą, że aby skutecznie działać, trzeba nie tylko stworzyć wizję i nauczyć się planować, ale również przepracować swoje blokady. Dlatego w mojej pracy stosuję zarówno metody coachingowo-mentoringowe, jak i pracę z emocjami techniką EFT. Wierzę, że właśnie taka kombinacja prowadzi do trwałych zmian, na których im zależy.

Moje klientki to kobiety, które poszukują tego czegoś, co nada ich życiu sens, jak i również businesswomen, które wspieram w działaniu i dążeniu do określonego celu. Pracujemy indywidualnie (podczas sesji na żywo i online) lub w grupie (w ramach warsztatów, mastermindów i klubu networkingowego).

Pani Coach jest połączeniem moich pasji, wykształcenia i doświadczenia.

Bardzo cenię holistyczne podejście i dlatego zależy mi, aby moje klientki otrzymywały ode mnie wszechstronne wsparcie.

Dlatego uczę się przez całe życie.

Wiedzę i inspirację czerpię z różnych źródeł od formalnego wykształcenia uniwersyteckiego i certyfikacji w zakresie profesjonalnego coachingu, przez szkolenia z zakresu marketingu i prowadzenia biznesu, aż po różnorodne kursy i warsztaty rozwoju osobistego w dziedzinie psychologii, kreatywności, programowania neurolingwistycznego, pracy z emocjami, z ciałem, a także z radzenia sobie ze stresem i traumą.

Pasjonują mnie też psychosomatyka, psychogenealogia, nowoczesna neurobiologia oraz wszelkie dziedziny, które łączą podejście naukowe z mądrością duchową.

Dlatego uczę się przez całe życie.

Wiedzę i inspirację czerpię z różnych źródeł od formalnego wykształcenia uniwersyteckiego i certyfikacji w zakresie profesjonalnego coachingu, przez szkolenia z zakresu marketingu i prowadzenia biznesu, aż po różnorodne kursy i warsztaty rozwoju osobistego w dziedzinie psychologii, kreatywności, programowania neurolingwistycznego, pracy z emocjami, z ciałem, a także z radzenia sobie ze stresem i traumą.

Pasjonują mnie też psychosomatyka, psychogenealogia, nowoczesna neurobiologia oraz wszelkie dziedziny, które łączą podejście naukowe z mądrością duchową.

Pani Coach - oferta coachingowa i kompetencje

Doświadczenie biznesowe

W mojej obecnej pracy niezastąpione są wiedza i doświadczenie zdobyte w praktyce zawodowej. Swój pierwszy biznes zaczynałam zaraz po studiach od propagowania ekologicznej pielęgnacji ciała. Bazując na swojej pasji i wiedzy zdobytej poza formalnym wykształceniem, przez wiele lat prowadziłam w całej Polsce warsztaty tworzenia ekologicznych kosmetyków.

Prowadzenie biznesu w niszowej branży było dla mnie prawdziwą szkołą życia. Zdobyłam wtedy doświadczenie trenerskie, doświadczenie we współpracy z mediami, agencjami eventowymi i PR-owymi oraz doświadczenie z zakresu budowania własnego biznesu i marki

Ewa Sroka i Reni Jusis w mediach o naturalnej pielęgnacji
Prasa o Skin Philosophy

Wykształcenie

Opinie moich Klientek:

OFERTA PANI COACH

Sesje coachingowe - na żywo i online

Od 2014 roku prowadzę indywidualne sesje coachingowe oraz coachingowo-mentoringowe z klientami indywidualnymi. Pracuję stacjonarnie na warszawskim Mokotowie oraz online za pośrednictwem komunikatorów internetowych (obecnie głównie na Zoom). Współpracuję też z przedsiębiorczymi kobietami w ramach specjalnego Programu indywidualnego Przebudzenie Kobiecej Mocy, na który składają się sesje indywidualne oraz wsparcie pomiędzy sesjami w aplikacji online.

Spotkania, mastermindy, warsztaty, klub networkingowy dla kobiet

Prowadzę Mastermindy dla kobiet i Babski Klub Networkingowy, a także warsztaty i różnorodne spotkania. Razem z Programem indywidualnym Przebudzenie Kobiecej Mocy składają się one na Akademię Kobiecej Mocy. Uczestnictwo w nich jest niepowtarzalną okazją do zaczerpnięcia inspiracji, nawiązania wartościowych znajomości i spojrzenia z nowej perspektywy na swój biznes i życiowe wyzwania. Mam to wielkie szczęście, że trafiają do mnie niesamowite kobiety. Tworzymy wspólnie wspierającą się społeczność, którą łączą wspólne wartości i wysokie standardy etyczne, a także ogromna życzliwość i chęć dzielenia się dobrem.

Programy online

Na początku 2017 roku stworzyłam 30-dniowe internetowe Wyzwanie Odkryj swój cel życiowy. Jest ono połączeniem mojej wiedzy z zakresu coachingu i pracy z emocjami oraz doświadczeń z odnajdywaniem swojej własnej misji życiowej. Do tej pory odbyły się już 3 edycje tego Wyzwania, w trakcie których wzięło w nim udział około 1500 osób. Kolejna edycja już wkrótce!

Jeśli już teraz czujesz, że możemy zacząć działać razem, to przejdź do odpowiedniej sekcji i wybierz coś dla siebie.

Bardzo Ci dziękuję za zaufanie i nie mogę się doczekać, by Ciebie poznać!

Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, by wybrać najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb, zapraszam Cię do kontaktu.

Aplikuj teraz

Bezpłatna konsultacja online z Panią Coach

Podczas niezobowiązującej konsultacji online (15-30 minut) poznamy się i porozmawiamy o Twoich wyzwaniach. Zarekomenduję Ci najbardziej adekwatną formę współpracy i podpowiem kolejne kroki.