4 miesiące biznesowego wsparcia w kameralnej grupie

Mastermindy dla kobiet
z Panią Coach

Stacjonarnie w Warszawie / ONLINE

Profesjonalnie dobrana grupa 4-6 przedsiębiorczyń, w której przez 4 miesiące będziesz pracować nad rozwojem swojego biznesu, uczyć się nowych rzeczy i karmić się kobiecą energią.

lub czytaj więcej poniżej

fot. Olga Lustych

Czujesz się czasem samotna w swoim biznesie? Chciałabyś mieć kogoś, z kim możesz przegadać biznesowe dylematy?

Wiele z nas tak ma! Jednym z najtrudniejszych aspektów bycia przedsiębiorczynią jest psychologiczny ciężar podejmowania wszystkich decyzji samodzielnie. A jeśli do tego jeszcze zwykle pracujesz sama przy laptopie, to nic dziwnego, że czegoś Ci brakuje. Nasze układy nerwowe są zaprojektowane do współpracy z innymi i wtedy funkcjonujemy najlepiej.

Rozwijając swój biznes, nie musisz doświadczać uczucia izolacji i bycia pozostawioną samej sobie...

Poczuj moc płynącą z grupy wspierających się kobiet!

Pomyśl, jakby to było wyjść rano (albo po lunchu) na spotkanie z grupą biznesowych koleżanek, które znają Twój biznes – wyzwania, wątpliwości i plany. Możesz usiąść z kawą, opowiedzieć im o wszystkim i zapytać o radę. A do tego spotkanie prowadzi profesjonalna Pani Coach, która wspiera Was coachingowo i merytorycznie… Jak by to wpłynęło na Twój biznes?

Uczestnictwo w Mastermindach pomoże Ci osiągać cele biznesowe z większą skutecznością i z przyjemnością!

co Zyskasz?

Korzyści z uczestnictwa w Mastermindach dla kobiet:

Mastermindy dla kobiet z Panią Coach startują 2 razy do roku.

Dołączyć do nowej grupy można w jednej z dwóch edycji:

Zapisy: luty 2022

Spotkania: marzec-czerwiec 2022

ZAKOŃCZONA

Zapisy: wrzesień 2022

Spotkania: październik 2022 – luty 2023

ZAPISY OTWARTE

Jak to działa?

Mastermindy zostały tak zaprojektowane, abyś jak najszybciej i jak najprzyjemniej osiągnęła swoje cele biznesowe.

W skrócie:

Proces doboru grupy

Na podstawie formularza zapisu oraz konsultacji online dobiorę dla Ciebie małą grupę (w sumie 4-6 osób) dopasowaną do Twoich potrzeb i biznesu, aby zmaksymalizować skuteczność spotkań.

Spotkanie Wstępne

Na tym spotkaniu w dogodnym terminie poznasz inne uczestniczki Twojej grupy i mój sposób pracy. Przekonasz się, czy to dla Ciebie i podejmiesz decyzję, czy chcesz dołączyć na cały cykl 8 spotkań.

8 spotkań w stałej grupie

Przez 4 miesiące będziemy spotykać się online lub w kameralnej sali w Warszawie w stałej grupie 4-6 osób na 3 godziny mniej więcej 2 razy w miesiącu, aby rozwijać się i pracować nad rozwojem Waszych biznesów.

A dokładnie:

Poznamy się

To, czy uczestnictwo w Mastermindach przyniesie oczekiwane efekty, zależy w dużej mierze od tego, kto w nich uczestniczy. Dlatego ogromną wagę przykładam do właściwego dobrania grup mastermindowych. Dzięki złożonemu procesowi, mogę zaproponować Ci taki skład grupy, który będzie najlepiej wspierał Cię w Twoich celach.

Analiza Formularza

Przyglądnę się Twojemu biznesowi i Twoim potrzebom, analizując szczegółowo formularz zapisu.

konsultacjA indywidualnA

Dodatkowo spotkamy się na konsultacji online, która pozwoli nam się jeszcze lepiej poznać. Odpowiem na niej na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

POznasz swoją grupę

Spotkanie Wstępne trwa 3h i ma formę podobną do spotkań właściwych. Odbywa się w takiej samej formie, jak reszta spotkań z cyklu, czyli tak jak wolisz – online lub w komfortowej sali na warszawskim Mokotowie. Poznasz na nim uczestniczki swojej grupy oraz mój sposób pracy.

Ile to kosztuje? Po wniesieniu opłaty wpisowej, udział w Spotkaniu Wstępnym jest gwarantowany i nie wymaga dodatkowych opłat. Jeśli nie uda mi się znaleźć dla Ciebie odpowiedniej grupy, zwrócę Ci opłatę wpisową.

Po spotkaniu zdecydujesz, czy chcesz zostać z nami na cały cykl Mastermindów dla kobiet

Zaczniemy działać

Dołączysz do profesjonalnie dobranej grupy 4-6 przedsiębiorczyń, w której przez 4 miesiące będziesz pracować nad rozwojem swojego biznesu, uczyć nowych rzeczy i karmić się kobiecą energią. Będziemy spotkać się w kameralnej sali na warszawskim Mokotowie lub online, na Zoomie. Tak jak wolisz.

Co konkretnie będziemy robić na spotkaniach?

Jako prowadząca moderuję spotkania oraz wspieram Was swoją wiedzą i doświadczeniem. Wprowadzam elementy coachingu indywidualnego i grupowego. Każde spotkanie składa się części merytorycznej – szkoleniowej oraz części dyskusyjnej – mastermindowej.

Część merytoryczna

Część merytorycznej jest zawsze dopasowana do indywidualnych potrzeb uczestniczek. Zakres tematów, które możemy w niej poruszać, obejmuje między innymi: zbudowanie fundamentów dochodowego biznesu, planowanie, określanie misji i wizji biznesu, budowanie autentycznej marki, także osobistej, tworzenie strategii marketingowej, automatyzacja procesów biznesowych, zmianę nieświadomych przekonań ograniczających rozwój i wiele, wiele innych.

fot. Olga Lustych

fot. Olga Lustych

Część dyskusyjna

Grupowe "Burze mózgów"

Na czas Mastermindów możesz poczuć się, jakbyś miała cały sztab konsultantek skupionych na powodzeniu Twojego biznesu. Będziemy generować pomysły i rozwiązania.

Sesje feedbacku

Możesz poprosić uczestniczki o opinię na temat Twojej nowej strony www, oferty lub czegokolwiek innego. Skorzystasz z doświadczenia i świeżego spojrzenia.

Zdawanie relacji z realizacji planów

Czy na Ciebie też działa motywująco świadomość, że ktoś oprócz Ciebie wie, co sobie założyłaś i czeka na efekty? Możesz korzystać z tego aspektu Mastermindów w takim zakresie, jaki jest dla Ciebie najbardziej wspierający. Zyskujesz grupę , która kibicuje Ci w Twoich zamierzeniach.

Poznaj Panią Coach

Cześć, jestem Ewa!

Pracuję jako coach i trenerka biznesu. Postanowiłam wykorzystać swoje wykształcenie ekonomiczne i wiedzę biznesową, aby wspierać przedsiębiorcze kobiety w samorealizacji poprzez biznes. Mastermindy dla kobiet prowadzę od 2018 roku.

Łączę konkretną biznesową wiedzę z pracą wewnętrzną, a moją magiczną różdżką jest wiedza z zakresu neuropsychologii, wysoka wrażliwość i intuicja.

Erickson Professional Coach | EFT Master Practitioner | B-School Marie Forleo | Coaching kariery i doradztwo zawodowe SWPS | Ekonomia WNE UW

fot. Olga Lustych

Autentyczne rekomendacje uczestniczek poprzednich edycji Mastermindów dla kobiet:

Rezultaty uczestniczek

Mam Więcej czasu dla siebie

"Zaskoczyło mnie, jak dużo udało mi się osiągnąć, nawet, jeśli czułam, że nic nie robię."

Po każdym spotkaniu czułam, że zrobiłam coś dla siebie, ale było to więcej niż pójść sobie na kawę z koleżanką. Wiatr w skrzydła to chyba najlepsze porównanie. Zdałam sobie sprawę z tego, że rok to bardzo mało czasu i że warto go sobie dobrze zaplanować. Wcieliłam w życia planowanie długookresowe oraz zaczęłam używać narzędzi do rezerwacji, a także newslettera, by zyskać więcej czasu dla siebie i rodziny. Poleciłabym Mastermindy każdej kobiecie, która ma pomysł na swój biznes lub ścieżkę rozwoju. Z każdego spotkania wynosi się coraz więcej, więc rozwój jest tu gwarantowany.

Dorota Mentrak
nauczycielka tańca i reżyserka ruchu
MOVEment

Sylwia Kopka
psycholożka i psychoterapeutka okołoporodowa
sylwiakopka.pl

Mój biznes ruszył z kopyta

"Nie wiedziałam, co to znaczy, ale jak poczułam to na własnej skórze, to już nie chcę inaczej."

Brałam udział w poprzednich edycjach Mastermindów u Ewy i powiem Wam, że jeśli się zastanawiacie, czy wziąć udział, to się nie zastanawiajcie! Nie ma sensu głowić się w pojedynkę, bo w grupie po prostu jest to efektywniejsze i przyjemniejsze! Ja wróciłam ponownie i zapisałam się na kolejną edycję. Dołączyłam do nowej grupy z troski o siebie i o swój biznes, który ruszył z kopyta i nie wiem, w co teraz ręce włożyć i mam kolejny problem. Mam nadzieję do zobaczenia. W kobietach jest wielka moc.

W czym tkwi magia?

Nie staniesz się tym, kim chcesz się stać, bez innych ludzi wokół siebie.

Mastermindy dla kobiet mają w sobie coś z Kręgu Kobiet. Grupa będzie dla Ciebie bezpieczną przestrzenią, w której możesz spojrzeć na siebie innymi oczami, poczuć się zobaczona i usłyszana. Przekonasz się też, jak wiele już wiesz i jakim wsparciem możesz być dla innych.

Posiadanie grupy sprzyjających osób, z którymi możesz porozmawiać o swoim biznesie, znakomicie zwiększa Twoja motywację i skuteczność. W konsekwencji masz dużo większe szanse na sukces i uniknięcie nieświadomego sabotowania swoich działań.

Proces zapisu na Mastermindy dla kobiet przebiega w 3 krokach:

1

Wypełnij Formularz zgłoszeniowy online

To bardzo ważny etap dla Ciebie i dla mnie. Pamiętaj, że im więcej informacji umieścisz w formularzu, tym lepiej będę mogła dobrać dla Ciebie takie osoby, z którymi będziesz mieć chemię i największe szanse na skuteczne działanie.

2

Dokonaj opłaty wpisowej

Aby zarezerwować sobie miejsce w tej edycji, ureguluj opłatę wpisową. W ramach tej opłaty masz zapewnioną konsultację online ze mną, profesjonalne dobranie grupy po analizie Twojego biznesu oraz udział w Spotkaniu Wstępnym w dogodnym terminie.

3

Umów się na konsultację online

Po zapoznaniu się z Twoim formularzem, będę gotowa na to, aby w trakcie tych 15-20 minut spotkania online dowiedzieć się, jak najwięcej o Twoim biznesie i Twoich wyzwaniach. Odpowiem też na wszystkie Twoje pytania.

Co? Gdzie? Kiedy?

Informacje organizacyjne

Zapisy: do 16 września 2022 lub do wyczerpania dostępnych miejsc

Konsultacje z Panią Coach: umów się jak najszybciej, najlepiej do 16 września

Zapisy na listę rezerwową: do 14 października. Osoby z tej listy będą mogły dołączyć w miarę dostępności miejsc w już utworzonych grupach.

Informacja o terminie Spotkania Wstępnego: najpóźniej 23 września

Spotkania Wstępne będą odbywać się w dniach 3-14 października, w ramach konkretnych dat wybranych przez Ciebie w formularzu zapisu.


Na Spotkaniu Wstępnym wspólnie ustalimy terminy wszystkich spotkań z całego cyklu. Będą się one odbywać się w zamkniętych grupach od października 2022 do lutego 2023.

Jestem zwolenniczką spotkań na żywo, ale nie zawsze jest taka możliwość. Dlatego wypełniając formularz zgłoszeniowy możesz wybrać, w jakiej formie chcesz się spotykać: stacjonarnie w Warszawie lub online.

W razie gdyby spotykanie się na żywo stało się niemożliwe w skutek wprowadzenia obostrzeń, grupy stacjonarne przejdą automatycznie na formułę online.

Spotkania stacjonarne odbywają się w komfortowej sali na wyłączność w Warszawie, na Starym Mokotowie. Do dyspozycji jest aneks kuchenny z kawą, herbatą i wodą. Dokładny adres dostaniesz razem z informacjami o terminie Spotkania Wstępnego.

Spotkania online odbywają się za pośrednictwem Zooma.

Opłata wpisowa wynosi 200 PLN i obejmuje:
 • rezerwację miejsca w edycji II/2022 (X 2022-II 2023)
 • konsultację online z Panią Coach (15-20 minut)
 • profesjonalne dobranie grupy
 • udział w Spotkaniu Wstępnym (3h) w dogodnym terminie

GWARANCJA DOBRANIA GRUPY: Jeśli nie uda mi się znaleźć grupy dla Ciebie lub nie uda nam się dograć terminu Spotkania Wstępnego, opłata wpisowa jest niezwłocznie zwracana.

W ramach opłaty za cały cykl 8 spotkań Mastermindów dla kobiet z Panią Coach:

 • 8 regularnych spotkań po 3h w stałej grupie prowadzonych przez Panią Coach
 • spotkania około 2 razy w miesiącu, od X 2022 do II 2023
 • online lub stacjonarnie w Warszawie – tak jak wolisz
 • spotkania online na platformie Zoom
 • spotkania stacjonarne w kameralnej sali na wyłączność na Starym Mokotowie, kawa, herbata, woda na miejscu 
 • kontakt w dedykowanej grupie na FB

Cennik edycji I/2022

Ile to kosztuje?

Opłata wpisowa

na edycję II/2022
200 PLN
 • rezerwacja miejsca w edycji II/2022
 • konsultacja online (15-20 minut)
 • profesjonalne dobranie grupy
 • udział w Spotkaniu Wstępnym (3h)

STANDARD

Cały cykl Mastermindów dla kobiet
1380 PLN 8 spotkań po 3h
 • Klasyczna wersja sprawdza się w większości przypadków. Dedykowana jest przede wszystkim początkującym oraz samozatrudnionym.

  Jeśli nie skupiasz się obecnie na rekrutacji, budowaniu zespołu, zarządzaniu ludźmi oraz skalowaniu biznesu, spokojnie możesz wybrać tę wersję, nawet jeśli masz większy biznes.
Popularne

PREMIUM

Cały cykl Mastermindów dla kobiet
2180 PLN 8 spotkań po 3h
 • Wersja PREMIUM sprawdzi się w przypadku osób prowadzących większe firmy i zarządzających zespołem.

  Jeśli zależy Ci, aby w Twojej grupie były tylko doświadczone przedsiębiorczynie, wybierz wersję PREMIUM wypełniając formularz.

  Ostateczna kwalifikacja odbywa się podczas konsultacji online.

FAQ

Często zadawanie pytania

Jasne! Właśnie po to jest Spotkanie Wstępne. Na tym spotkaniu poznasz uczestniczki Twojej grupy, a także mnie i mój sposób pracy. Poczujesz, czy moje Mastermindy dla kobiet to coś dla Ciebie i dopiero wtedy podejmiesz decyzje, czy zostajesz z nami na cały cykl 8 spotkań.

Oczywiście! Osobiście prowadzę wszystkie grupy i uczestniczę we wszystkich spotkaniach jako moderator oraz jako coach i trenerka.

Tak, tylko jasno mi o tym napisz wypełniając formularz.  Dzięki temu będę wiedziała, czego potrzebujesz i dobiorę Ci grupę, która będzie Cię wspierać na takim etapie, na jakim aktualnie jesteś. Mastermindy mogą być dla Ciebie świetnym miejscem, w którym dopracujesz swój pomysł i zaplanujesz kolejne działania, tak aby ruszyć pełną parą, gdy będziesz gotowa.

W takim wypadku, zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Postaram się znaleźć dla Ciebie inną grupę w innym terminie. Jeśli mimo chęci z obu stron, nie uda nam się zgrać, to niezwłocznie zwrócę Ci opłatę wpisową.

To oczywiście zależy od Twojego zaangażowania i czasu, który poświęcisz na wdrażanie rozwiązań wypracowanych podczas spotkań.

Regularne spotkania zagwarantują Ci, że będziesz poświęcać uwagę swojemu projektowi i poruszać się do przodu. Tempo zależy od Ciebie. Wiele klientek jest zdziwiona tym, że pomimo tego, jak są zajęte, zaczynają wreszcie realizować projekty, z którymi przyszły na Mastermindy.

Wiem, że takie sytuacje się zdarzają, szczególnie teraz. Zacznijmy od tego, że daty spotkań ustalimy wspólnie na spotkaniu wstępnym. Jeśli później coś Ci wypadnie i nie będziesz mogła uczestniczyć w spotkaniu, to w pierwszej kolejności daj mi jak najszybciej znać. Zobaczymy co da się zrobić i czy inne uczestniczki będę mogły spotkać się w innym terminie. Pamiętaj też, że (jako uczestniczka grupy stacjonarnej) zawsze będziesz miała możliwość połączenia się z nami online. Jeśli nie uda nam się przełożyć spotkania, to poszukamy wspólnie sposobów na to, abyś skorzystała mimo nieobecności (nagranie, udostępnienie materiałów, interakcja z uczestniczkami grupy itp.).

Zobacz wywiad z lutego 2020 roku na temat Mastermindów dla kobiet z Panią Coach

UWAGA: Część informacji organizacyjnych podanych w video jest nieaktualna (ceny, miejsce Spotkań Wstępnych itp.), ponieważ wywiad ma już ponad 2 lata. Informacje merytoryczne są jak najbardziej aktualne.

Odtwórz wideo

Nowa edycja startuje w październiku 2022

Zapisy trwają do 16 września lub do wyczerpania puli miejsc.

Aby się zapisać, wypełnij formularz klikając tutaj:

© 2022 Ewa Sroka Wszelkie prawa zastrzeżone. | Regulamin | Polityka prywatności | Polityka Cookies | Kontakt